LOGOWANIE

Skorzystaj z opcji logowania aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów

Relacja z II Wirtualnego Kongresu Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych (20-23.04.2021)

W zeszły piątek dobiegł końca II Wirtualny Kongres Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych – wydarzenie odbywało się w dniach od 20 do 23 kwietnia. Organizowany z inicjatywy iNET Group, Izby KIKE oraz MEDIAKOM event ze względów bezpieczeństwa toczył się zdalnie w wirtualnej przestrzeni Centrum Konferencyjnego AVATARLAND.

Celem Kongresu była wymiana doświadczeń – m.in. z zakresu najnowszych technologii i aktualizacji prawnych – oraz integracja małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Przez cztery dni goście wydarzenia mogli bezpiecznie uczestniczyć w prowadzonych przez ekspertów szkoleniach oraz panelach. Za jeden z nich odpowiadała firma OPTOMER.

W czwartek o godz. 11:00, Monika Wierzyńska – Z-ca Dyrektora Generalnego ds. Sprzedaży B2B,  oraz Grzegorz Kubiak – Kierownik Działu Technologicznego, poprowadzili w sali ekspertów prelekcję pt.:

Serdecznie dziękujemy organizatorom kongresu za umożliwienie spotkania z uczestnikami, a także wszystkim tym, którzy wzięli udział w naszej prelekcji i nawiązali z nami kontakt online w Centrum Konferencyjnym.

Poniżej prezentujemy krótką screenorelację z wydarzenia:

Uczestnikom kongresu przypominamy również o naszej wyjątkowej promocji. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu! 

Oferta limitowana!