LOGOWANIE

Skorzystaj z opcji logowania aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów

ROZWÓJ SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH
W POLSCE

Misją firmy OPTOMER jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług zwiększających efektywność pracy naszych klientów oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego.

Wyróżnia nas innowacyjność, stały wzrost poziomu obsługi klienta oraz doskonalenie prowadzonych przez nas szkoleń z zakresu techniki światłowodowej.

NASZE WSPÓLNE CELE
  • utrzymywanie stabilnej pozycji rynkowej firmy przez systematyczne podnoszenie jakości
  • zapewnienie naszym klientom poczucia zadowolenia z produktów i usług świadczonych przez firmę OPTOMER

 

  • podtrzymywanie opinii godnego zaufania producenta osprzętu światłowodowego
  • zachowanie i doskonalenie poziomu jakościowego oferowanych produktów

KLIENCI

Naszych klientów zawsze stawiamy w centrum zainteresowania. Dbamy o zaspokojenie ich potrzeb poprzez produkcję i dostarczanie efektywnych oraz niezawodnych produktów. Rozmawiamy z naszymi kontrahentami o ich oczekiwaniach, jesteśmy otwarci na opinie i sugestie, które wprowadzamy w życie, modyfikując produkty na specjalne życzenie klienta. Szukamy porozumienia w imię dobrze rozumianej współpracy i wspólnie realizowanych celów.

JAKOŚĆ

Nasze rozwiązania są dostarczane klientom od ponad 27 lat, a ich wysoka jakość jest wizytówką firmy oraz gwarantem rynkowego sukcesu każdego przedsięwzięcia. Dążymy do tego, aby marka OPTOMER była kojarzona z profesjonalizmem i najwyższą jakością.

DORADZTWO

Jednym z naszych podstawowych celów jest doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań. Pragniemy zapewnić naszym klientom dostęp do wiedzy o produktach i technologii naszej firmy poprzez organizowanie licznych certyfikowanych szkoleń tematycznych i instalacje pokazowych sieci pilotażowych.

PRACOWNICY

To fundamentalna wartość firmy. Pełne wykorzystanie i rozwijanie ich potencjału z jednoczesną akceptacją indywidualnych uwarunkowań pozwala na realizację celów firmy. Promujemy kreatywność i efektywność, pracujemy zespołowo, zwiększając w ten sposób skuteczność naszych zadań. Działamy odpowiedzialnie względem klientów, partnerów, dostawców i środowiska, traktując firmę jako wspólne dobro.

ZAUFALI NAM

    NAPISZ DO NAS