LOGOWANIE

Skorzystaj z opcji logowania aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów

OFERTA
PRODUKTOWA

Dzięki technologii aktywnego centrowania rdzenia światłowodu, którą wykorzystujemy w procesie produkcji naszych złączy optycznych, oferowane przez nas produkty wyróżniają się na rynku doskonałymi parametrami technicznymi i transmisyjnymi. Wykonujemy wszystkie standardy złączy światłowodowych. Jako przedstawiciel szwajcarskiej firmy DIAMOND SA w Polsce, mamy dostęp do zaawansowanej technologii, w tym urządzeń pomiarowych i maszyn produkcyjnych.

Aktualnie jesteśmy także producentem największej gamy przełącznic światłowodowych w kraju, oferując wszystkie ich rodzaje: stojakowe, dostępowe, naścienne, panelowe i modułowe w dowolnych konfiguracjach, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

ZOBACZ WIĘCEJ

CERTYFIKOWANE
SZKOLENIA BRANŻOWE

Szkolenia certyfikowane OPTOMER dedykowane sa dla osob z branzy telekomunikacyjnej, energetycznej, CATV, przedstawicieli administracji publicznej, ktorych praca wymaga znajomosci podstawowych i zaawansowanych zagadnien z zakresu techniki swiatlowodowej.

ZOBACZ WIĘCEJ

SZEROKI
ZAKRES USŁUG

Firm OPTOMER wykonuje uslugi optotelekomiunikacyjne dysponując wieloletnim doświadczeniem oraz najwyższej jakości osprzętem do instalacji i montażu.
Zapewniamy Państwu kompleksową i terminową realizacje powierzonych nam prac.

ZOBACZ WIĘCEJ

ZAUFALI NAM