LOGOWANIE

Skorzystaj z opcji logowania aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów

TELEKOMUNIKACJA ŚWIATŁOWODOWA – DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ GAŁĄŹ GOSPODARKI

Wzrastająca ilość przedsiębiorstw działających w tej branży oraz silna konkurencja między istniejącymi już firmami rodzą potrzebę podejmowania działań pozwalających utrzymać się w gronie najlepszych i szukanie coraz to wydajniejszych rozwiązań.

ZORIENTOWANI NA INNOWACYJNOŚĆ

Stale poszukujemy nowych rynków i analizujemy potrzeby naszych klientów, aby dostarczać im najwyższej jakości produkty. Wprowadzamy w życie autorskie pomysły inżynierów, które mają na celu ułatwić pracę instalatorów przy jednoczesnym zwiększeniu funkcjonalności instalacji. Nasi eksperci są częstymi gośćmi rozmaitych konferencji, prelegentami oraz cenionymi szkoleniowcami.

WSPÓŁPRACA Z KLIENTAMI KRAJOWYMI I ZAGRANICZNYMI

Naszymi kluczowymi odbiorcami są duże korporacje. Współpraca z nimi ma charakter długofalowy i zapewnia stabilność funkcjonowania firmy. Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz zapleczem projektowym, skupiamy się też na realizacji nietypowych projektów oraz rzetelnej obsłudze małych i średnich firm, instytutów naukowych, wyższych uczelni i szkół. Naszym zamierzeniem jest dalszy wzrost poziomu eksportu. Produkty firmy OPTOMER obecne są m.in. w Niemczech, Austrii, Czechach, Francji, Belgii, Włoszech, Serbii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Portugalii, Hiszpanii, Finlandii, Estonii, Danii, Islandii, Litwie, Białorusi, Turcji i Izraelu. Dzięki ich funkcjonalności i dobrej jakości cieszą się dobrą opinią. Poszerzanie się rynku wymagających odbiorców jest impulsem rozwojowym. Podjęliśmy w związku z tym decyzję o rozbudowie powierzchni magazynowej i produkcyjnej firmy oraz unowocześniamy park maszynowy z myślą o poszerzeniu naszej oferty i zwiększeniu wydajności produkcji.

NASZA STRATEGIA

Za cel stawiamy sobie zdobycie pewności, że nasi klienci dokładnie wiedzą, jakie ich potrzeby możemy zaspokoić. Zadanie to jest konsekwentnie realizowane, czego wyrazem są nowe katalogi produktów, nowa strona internetowa oraz konsekwentna polityka informacyjna i bezpośredni kontakt naszych handlowców z klientami.

 

Wraz z naszym wzrostem chcemy rozwijać się w sposób prawidłowy. Wymaga to stałego kontaktu z klientami w celu badania ich satysfakcji. W działaniach firmy koncentrujemy się na dostarczaniu klientom kompletnych rozwiązań oraz produktów i usług dedykowanych.

Naszą misją jest zrozumienie potrzeb klienta na tyle dobrze, abyśmy byli w stanie zaproponować mu kompleksowe rozwiązanie problemu.

ZAUFALI NAM